Ta specjalna oferta jest dla Ciebie dostępna jeszcze przez:

zakończ poranne dramaty i koszmarne wieczory

5 kroków by zmienić walkę z dzieckiem we współpracę

DLA RODZICÓW DZIECI W WIEKU 2-7 LAT

Wiem, jak wykańczające to jest, gdy codziennie walczysz z dzieckiem…

Być może twoje poranki są koszmarne – dziecko nie chce się ubierać, zjeść śniadania, a ty je popędzasz, strofujesz, choć wolałabyś tego nie robić! Ale jak żyć, skoro przecież ono musi trafić do przedszkola czy szkoły, abyś ty mogła pójść do pracy!

A może wieczorem przeżywacie rodzinny dramat – pełen kłótni o mycie zębów, ubranie piżamy? Z jednej strony chcesz szanować autonomię dziecka i okazać mu empatię i zrozumienie, ale z drugiej chcesz przecież, żeby ostatecznie zęby były umyte, prawda?!

Pewnie nie chcesz dłużej walczyć z dzieckiem o mycie, sprzątanie w pokoju, czy ilość oglądanych bajek, ale mimo twoich najlepszych starań i tak dużo częściej niż byś chciała kończy się to awanturą?

Jeśli to brzmi dla Ciebie znajomo to świetnie trafiłaś!

Projekt bez nazwy (39)

praktyczne wskazówki dla rodziców dzieci w wieku 2-7 lat

Zakończ walkę i ciesz się współpracą, która pojawi się między tobą a twoim dzieckiem

To wszystko możesz rozpocząć już dziś wraz z kursem online 5 KROKÓW BY ZMIENIĆ WALKĘ Z DZIECKIEM WE WSPÓŁPRACĘ

Dzieci są ewolucyjnie ukierunkowane na to, by podążać za swoimi opiekunami, a jeśli tego nie robią, to znaczy, że nie spełniamy określonych warunków. Dowiedz się, jakie to warunki i zacznij je wdrażać w swojej codzienności.

Zestaw mockupów - SmartAssist – kopia (1)

Otrzymasz dostęp do materiałów i nagrań, dzięki którym w twojej codzienności z dzieckiem zagości więcej spokoju i harmonii.

ten kurs to rzetelna wiedza, konkretne przykłady i osadzenie w codzienności każdego rodzica

Zobacz, jak wiele zyskasz:

Projekt bez nazwy (3)

Otrzymasz praktyczne wskazówki, jak wyjść z błędnego koła walki

Projekt bez nazwy (3)

Dowiesz się, jakie są najważniejsze zasady skutecznej współpracy i jak je wdrożyć do relacji z dzieckiem

Projekt bez nazwy (3)

Poczujesz się pewniej w roli rodzica, rozumiejąc jak ważna jest twoja przywódcza postawa 

Projekt bez nazwy (3)

Dowiesz się, co robić, gdy masz gorszy dzień i totalnie brakuje ci zasobów

Projekt bez nazwy (3)

Usłyszysz mnóstwo przykładów i inspiracji, co robić, kiedy dziecko ci odmawia – by uwzględnić zarówno potrzeby dziecka, jak i swoje

Projekt bez nazwy (3)

Odkryjesz, jakie powody mogą stać za brakiem współpracy ze strony twojego dziecka i będziesz wiedziała co robić, aby im zapobiegać

Projekt bez nazwy (3)

Poznasz wspierające hasła, które pomogą ci zakotwiczyć nową wiedzę w codzienności – tak, by od pierwszego dnia między tobą a twoim dzieckiem pojawiła się współpraca i harmonia

kurs inny niż wszystkie

Nie powiem ci, jak sprawić, aby twoje dziecko było posłuszne, ale nauczę cię, jak zbudować z nim dobrą relację!

To nie jest poradnik, w którym dam Ci złotą receptę na to, jak sprawić, aby dziecko jadło ci z ręki. Nie to jest moim celem! Poza tym – nie wierzę, że są takie recepty, więc nie będę obiecywać ci złotych gór.

Ale mogę dać Ci coś więcej! Nauczę Cię, jak zbudować z dzieckiem taką relację, w której ono będzie chciało za tobą podążać. To nie wszystko! Dam ci też strategie radzenia sobie na te momenty, kiedy dziecko ci odmówi, albo jego pragnienia będą w danym momencie sprzeczne z twoimi.

Bo wiesz, uważam, że dzieci to nie zwierzęta, które możemy sobie wytresować pod nasze widzimisię. Dziecko to żywa istota, która posiada swoje emocje, potrzeby, plany oraz granice – i warto je szanować! Być może kiwasz głową na zgodę, a potem myślisz sobie… ale jak szanować, że ono chce się bawić, kiedy Ty chcesz, aby umyło zęby?! No właśnie… i tu często zaczynają się schody. Bo deklaratywnie łatwo jest mówić o wychowaniu w szacunku i empatycznej komunikacji, ale w praktyce bardzo łatwo się w tym zagubić.

Dlatego nie będę proponowała ci trików i metod wychowawczych, których efektem będzie posłuszeństwo twojego dziecka. Według mnie triki i metody to działania bardzo krótkodystansowe i na dłuższą metę nie mają dobrego wpływu na porozumienie między nami.

Opowiem ci o tym, jak zbudować z dzieckiem taką relację, w której obie strony mają ochotę na wzajemny kontakt i współpracę. Zobacz, że ludzie to chyba jedyny gatunek, w którym młode nie podążają za dorosłymi. I to nie jest oznaką tego, że nie stosujesz odpowiednich trików, tylko wskazówką o zaburzeniach na głębszym poziomie – poziomie relacji. Dziecko musi ci ufać i mieć w Tobie oparcie. Twoją rolą jest nie tylko okazywanie zrozumienia i empatii dzieciom, ale również wdrażanie postawy przywódczej.

Dziecko, którego rodzic wchodzi w postawę pełnego miłości przywództwa – czuje się pewniej, bezpieczniej i z radością za nim podąża.

Ta specjalna oferta jest dla Ciebie dostępna jeszcze przez:

wiem dobrze jak to jest walczyć z dzieckiem, ale wiem też jak wspaniale jest kiedy dzieci po prostu z tobą współpracją

U ciebie też może pojawić się współpraca!

Sama jestem mamą dwójki dzieci (syn 9 lat i córka 7 lat) i wszystkie przykłady, o których mówię w nagranych lekcjach bazują na moim doświadczeniu. Ja niestety nie trafiłam na taki kurs, kiedy moje dzieci były małe, a wiem, że mógłby skrócić mi czas, który spędziłam na błądzeniu od jednej książki do drugiej i od szkolenia do szkolenia, poszukując podejścia i wskazówek, które dałyby mi poczucie, że dbam o moje dzieci i jednocześnie uwzględniam moje potrzeby i emocje.

Błądziłam zagubiona, szarpiąc się wewnętrznie pomiędzy myślami: czy ja nie krzywdzę kiedy czegoś od nich żądam a czy nie mogliby choć raz zrobić tego, o co proszę?!

Dlatego stworzyłam taki kurs dla wszystkich rodziców, którzy borykają się z wieczornymi lub porannymi dramatami czy z bałaganem w pokoju dzieci – bo wiem, że te sytuacje potrafią wytrącić nas z równowagi i spokoju na długie miesiące. Oszczędź sobie tego! Daj sobie pomóc!

Pamiętaj też, że jeśli twoje dziecko ma dziś 2, 4 albo 6 lat – to właśnie teraz tworzysz sobie podwaliny pod waszą relację na kolejne lata. Nawet jeśli dziś udaje ci się sprawić, że jest tobie posłuszne, bo znalazłaś na nie „haczyk”, to może się okazać, że za rok czy dwa – będziesz potrzebowała kolejnych trików. Chyba, że, zbudujesz z nim silną i dobrą relację!

Z mojego wsparcia skorzystało już tysiące rodziców

Tak mówią o mnie moje klientki

2
3
4
1
referencje fb2
_MG_0625rmale
Familylab 2016_page-0001
TTT kurs NVC_page-0001

Nazywam się Agnieszka Koluch

Jestem nie tylko mamą, ale też profesjonalistką – trenerką w oparciu o podejście Jespera Juula i Porozumienie bez Przemocy, NVC.

Od 8 lat pomagam mamom radzić sobie ze złością i poczuciem winy, by potrafiły budować bezpieczne więzi ze swoimi dziećmi i by uwierzyły, że są wystarczająco dobrymi mamami. Poprowadziłam setki warsztatów i szkoleń, ponad dwa tysiące rodziców skorzystało z moich usług, współpracowałam z licznymi placówkami edukacyjnymi oraz instytucjami.
 

Mogę pokazać także Tobie, jak przekuć macierzyństwo w Twoją supermoc.

Moja wiedza nie jest tylko teoretyczna; jako mama dwójki dzieci (syna 9 lat i córki 7 lat), doświadczam codziennych wyzwań macierzyństwa. Wiem, jak to jest, kiedy leżysz wyczerpana i bezsilna, a twoje szkraby płaczą i właśnie teraz cię potrzebują. Wiem, jak to jest, kiedy dzieciaki tak dają ci w kość, że krzyczysz z bezradności, żeby jakoś przetrwać codzienność. Ten obszar życia, choć początkowo wyboisty, doprowadził mnie jednak ostatecznie do lekkości i spełnienia.

Kurs online 5 kroków by zmienić walkę z dzieckiem we współpracę zawiera:

Zamawiając teraz

otrzymasz aż 3 bonusy!

przytłoczenie3

KURS ONLINE: JAK OSWOIĆ BEZSILNOŚĆ?

Bezsilność – której nie unikniesz w macierzyństwie – nie jest taka straszna, jak się wydaje. Z tego kursu, na który składa się nagranie oraz dodatkowe materiały PDF – dowiesz się, jak przestać się bać tej emocji i jak oswoić tego „demona”. Kurs bazuje na modelu System Wewnętrznej Rodziny (IFS).

motherhood-6472380_960_720

WEBINAR: W RODZICIELSTWIE NIE CHODZI O DZIECI – W RODZICIELSTWIE CHODZI O CIEBIE

O jakości twojego rodzicielstwa nie świadczą twoje dzieci – a raczej to, w jaki sposób ty sobie z nimi radzisz. Dowiedz się o tym więcej i naucz się wdrażać w życie skuteczne strategie radzenia sobie z trudnościami twoich dzieci.

mom-1973778_960_720

WEBINAR: JAK BYĆ SOBĄ BĘDĄC MAMĄ?

W macierzyństwie łatwo jest zatracić siebie, skupiając się wyłącznie na potrzebach dziecka i odkładając siebie na półkę. Jednak nasz brak autentyczności i troski o siebie wcale nie służy dzieciom! Z tego webinaru dowiesz się, jak przywrócić lekkość do swojej codzienności.

Ta specjalna oferta jest dla Ciebie dostępna jeszcze przez:

Nie pozwól, aby poranne ubieranie się, sprzątanie pokoju czy wieczorne mycie zębów psuło rodzinną harmonię - zadziałaj! Przywróć naturalny porządek między dorosłymi a dziećmi.

Naucz się współpracy i przekonaj się, o ile lżejsza może być twoja codzienność z dzieckiem.

fenomenalna oferta na dziś

ABSOLUTNY HIT !

5 kroków by zmienić walkę z dzieckiem we współpracę
+ 3 bonusy!!!

99 zł

zamiast 426zł

 7 lekcji video

materiały PDF do wydruku z ćwiczeniami

checklista Co robić gdy nie masz zasobów i najchętniej wyrzuciłabyś dziecko w kosmos?!

+BONUSY

Kurs online: Jak oswoić bezsilność?

Webinar online: W rodzicielstwie nie chodzi o dziecko – w rodzicielstwie chodzi o ciebie.

Webinar online: Jak być sobą będąc mamą?

opcja standardowa5 kroków by zmienić walkę z dzieckiem we współpracę

299 zł

7 lekcji video

materiały PDF do wydruku z ćwiczeniami

checklista Co robić gdy nie masz zasobów i najchętniej wyrzuciłabyś dziecko w kosmos?!

Zakończ walkę i ciesz się macierzyństwem!

 

Kup kurs 5 KROKÓW BY ZMIENIĆ WALKĘ Z DZIECKIEM WE WSPÓŁPRACĘ i zacznij cieszyć się współpracą między Tobą a twoim dzieckiem.

Zestaw mockupów - SmartAssist – kopia (1)

Najczęściej zadawane pytania

Kurs skierowany jest głównie do rodziców dzieci w wieku 2-7 lat.

Jeśli masz młodsze dziecko – możesz się z nim zapoznać, aby przygotować się do tego, co czeka Cię w niedalekiej przyszłości.

Jeśli twoje dziecko jest starsze – możesz zaczerpnąć z tego kursu na pewno wiele wartościowych wskazówek dla siebie, jednak przykłady i inspiracje będą się tyczyły kwestii najczęściej pojawiających się w codzienności z kilkulatkami, takich jak mycie zębów, sprzątanie itp. Ponadto relacja między dorosłymi a dziećmi ulega stopniowym zmianom, odkąd dziecko wchodzi w wiek nastoletni.

W tym kursie opowiadam o tym, jak wygląda relacja między dorosłymi a dziećmi poniżej wieku nastoletniego.

Po pierwsze – kurs ten powstał w oparciu o podejście, które jest złotym środkiem pomiędzy tradycyjnym wychowaniem autorytarnym, a nowoczesnymi nurtami, które niestety często stawiają w centrum potrzeby dziecka. Dla mnie w dobrych relacjach dorosłych z dziećmi najważniejsza jest równowaga między troską o potrzeby jednych i drugich.

Dowiesz się z niego, w którą stronę masz skłonność popadać (nadmiernej kontroli pochodzącej z tradycji autorytarnej czy może permisywizmu i dzieciocentryzmu, który sprawił, że odłożyłaś na bok siebie?) – i jak z tego wybrnąć?

Po drugie – mówię o macierzyństwie bez ściemy i lukru. Nie będę ci obiecywać złotych gór, nie dam ci gwarancji, że twoje dziecko spełni każdą twoją prośbę po zastosowaniu moich rad. Dzielę się z Tobą swoim doświadczeniem oraz wiedzą i mam pewność, że wniosły one wiele dobra do mojej codzienności i że setki moich klientek od spotkania ze mną lepiej radzi sobie ze swoimi pociechami. Natomiast nie są to recepty, które sprawią, że dziecko będzie jadło ci z ręki. Pokażę ci jednak, co możesz zrobić, kiedy jest niefajnie albo kiedy dziecko ci odmawia. Nie będę udawać, że macierzyństwo to tylko kraina łagodności.

Po trzecie – to jedyny taki kurs stworzony przeze mnie 🙂 To może Ci pasować lub… wręcz przeciwnie 😉 Jednak za niewielką kwotę możesz przekonać się, czy rezonujemy ze sobą i czy jest nam razem po drodze.

Kurs powstał w oparciu o dwa główne podejścia:

  • Familylab, czyli podejście Jespera Juula, duńskiego pedagoga i terapeuty, autora licznych książek na temat relacji dorosłych z dziećmi, m.in. Nie z miłości, Twoje kompetentne dziecko czy Zamiast wychowania
  • Porozumienie bez Przemocy (NVC), czyli model komunikacji empatycznej stworzony przez Marshalla Rosenberga, amerykańskiego psychologa i mediatora, autora m.in. Porozumienie bez Przemocy – o języku serca, Edukacja wzbogacająca życie

Od 2016 roku jestem certyfikowaną trenerką organizacji Familylab – promującej wartości Jespera Juula.

W 2017 roku ukończyłam 1,5 roczny kurs trenerski Porozumienia bez Przemocy (NVC) u Agnieszki Pietlickiej i Magdy Wegner.

Moje wykształcenie to:

  • studia magisterskie na kierunku kognitywistyka w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • studia podyplomowe Przygotowanie Pedagogiczne Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • studia podyplomowe Akademia Trenera Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu

O moich pozostałych kwalifikacjach i ukończonych szkoleniach przeczytasz tu:

O mnie

Oczywiście. Podaj dane do faktury w Uwagach przy dokonywaniu zakupu lub napisz do mnie maila na agnieszkakoluch@gmail.com a otrzymasz fakturę potwierdzającą zakup kursu.

Materiały PDF oraz checklistę możesz pobrać na swój komputer, więc otrzymujesz ją dożywotnio.

Dostęp do nagrań – zarówno kursu 5 kroków by zmienić walkę z dzieckiem we współpracę, jak i bonusowych webinarów – otrzymujesz na 12 miesięcy od daty zakupu.