Moc kobiety: jak przekuć złość w siłę?

Słyszałaś kiedyś o tym, że „złość piękności szkodzi” albo, że „dziewczynki się nie złoszczą”? Otóż, prawda jest taka, że złoszczą się i to bardzo! A dużo bardziej niż złoszczenie się szkodzi nam tłumienie i wypieranie tego uczucia. Radzenie sobie ze złością wcale nie oznacza tego, że nie będziemy doświadczać tego uczucia, albo w każdej chwili będziemy potrafiły się uspokoić, czy też opanować. Wręcz przeciwnie. Radzić sobie ze złością – to umieć odczuwać złość i w zdrowy sposób czerpać z niej energię, traktować ją z ciekawością, dawać jej przestrzeń i odczytywać, jakie informacje niesie. Zapraszam Cię do wspólnego odkrycia mocy, która kryje się w twojej złości – podczas warsztatów online „Moc kobiet – jak swoją złość przekuć w siłę?”, które odbędą się 16/03/2022 w godzinach 17:00 – 20:00.

Osoby uczestniczące na żywo – będą brały udział w ćwiczeniach z pozostałymi uczestniczkami warsztatów. Wszystkie osoby, które kupią bilet na wydarzenie – otrzymają link do nagrania.

PO CO?
Udział w webinarze da tobie:
– teoretyczne podstawy tego, czym jest złość, jakie są jej przyczyny i w jakiej relacji ze złością możemy być
– praktyczne wskazówki, jak zaprzyjaźnić się ze złością i czerpać z niej moc
– chwilę na zagłębienie się w siebie i okazanie troski swoim uczuciom
– możliwość powrotu do nagrania, kiedy tylko będziesz tego potrzebować

DLA KOGO?
Webinar dedykowany jest wszystkim kobietom, które chcą dowiedzieć się jak zaprzyjaźnić się z własną złością i poczynić pierwsze kroki na drodze w przekuwaniu jej w moc.

KIEDY? 16/03/2022 godz. 17:00 – 20:00 (z przerwą 15-minutową)

GDZIE? Internet, platforma Zoom

KOSZT 50ZŁ

KUP BILET