Świetnie! Mój bezpłatny webinar już leci na Twoją skrzynkę!

Jeśli nie widzisz maila ode mnie to  sprawdź zakładki SPAM / OFERTY / POWIADOMIENIA. Dodaj adres agnieszkakoluch@gmail.com do swojej książki adresowej, aby mieć pewność, że moje maile do ciebie dotrą.

a teraz PRZYGOTOWAŁAM DLA CIEBIE COŚ JESZCZe!

Masz dziecko w wieku 2-8 lat i tęsknisz za tym, by ono z tobą współpracowało?

Być może kurs online 5 KROKÓW BY ZMIENIĆ WALKĘ Z DZIECKIEM WE WSPÓŁPRACĘ będzie dla Ciebie przełomowy?

Nagranie oraz materiały do niego dołączone sprawią, że nauczysz się lepiej rozumieć swoje dziecko oraz wcielisz przywódczą postawę w rodzinnej codzienności, co zaowocuje większą współpracą między wami, no i twoim spokojem!

Możesz skorzystać z oferty jeszcze przez:

Jedynie teraz i tutaj, w ciągu najbliższych 15 minut

masz możliwość skorzystania z fenomenalnej oferty na ten wyjątkowy kurs wraz z 3 bonusami!

5 kroków by zmienić walkę z dzieckiem we współpracę

Wiem, jak wykańczające to jest, gdy codziennie walczysz z dzieckiem…

Być może twoje poranki są koszmarne – dziecko nie chce się ubierać, zjeść śniadania, a ty je popędzasz, strofujesz, choć wolałabyś tego nie robić! Ale jak żyć, skoro przecież ono musi trafić do przedszkola czy szkoły, abyś ty mogła pójść do pracy!

A może wieczorem przeżywacie rodzinny dramat – pełen kłótni o mycie zębów, ubranie piżamy? Z jednej strony chcesz szanować autonomię dziecka i okazać mu empatię i zrozumienie, ale z drugiej chcesz przecież, żeby ostatecznie zęby były umyte, prawda?!

Pewnie nie chcesz dłużej walczyć z dzieckiem o mycie, sprzątanie w pokoju, czy ilość oglądanych bajek, ale mimo twoich najlepszych starań i tak dużo częściej niż byś chciała kończy się to awanturą?

czy to brzmi znajomo? chciałabyś wyjść poza te schematy? Zakończ poranne dramaty i koszmarne wieczory!

kurs inny niż wszystkie

Nie powiem ci, jak sprawić, aby twoje dziecko było posłuszne, ale nauczę cię, jak zbudować z nim dobrą relację!​

To nie jest poradnik, w którym dam Ci złotą receptę na to, jak sprawić, aby dziecko jadło ci z ręki. Nie to jest moim celem! Poza tym – nie wierzę, że są takie recepty, więc nie będę obiecywać ci złotych gór.

Ale mogę dać Ci coś więcej! Nauczę Cię, jak zbudować z dzieckiem taką relację, w której ono będzie chciało za tobą podążać. To nie wszystko! Dam ci też strategie radzenia sobie na te momenty, kiedy dziecko ci odmówi, albo jego pragnienia będą w danym momencie sprzeczne z twoimi.

Bo wiesz, uważam, że dzieci to nie zwierzęta, które możemy sobie wytresować pod nasze widzimisię. Dziecko to żywa istota, która posiada swoje emocje, potrzeby, plany oraz granice – i warto je szanować! Być może kiwasz głową na zgodę, a potem myślisz sobie… ale jak szanować, że ono chce się bawić, kiedy Ty chcesz, aby umyło zęby?! No właśnie… i tu często zaczynają się schody. Bo deklaratywnie łatwo jest mówić o wychowaniu w szacunku i empatycznej komunikacji, ale w praktyce bardzo łatwo się w tym zagubić.

Dlatego nie będę proponowała ci trików i metod wychowawczych, których efektem będzie posłuszeństwo twojego dziecka. Według mnie triki i metody to działania bardzo krótkodystansowe i na dłuższą metę nie mają dobrego wpływu na porozumienie między nami.

Opowiem ci o tym, jak zbudować z dzieckiem taką relację, w której obie strony mają ochotę na wzajemny kontakt i współpracę. Zobacz, że ludzie to chyba jedyny gatunek, w którym młode nie podążają za dorosłymi. I to nie jest oznaką tego, że nie stosujesz odpowiednich trików, tylko wskazówką o zaburzeniach na głębszym poziomie – poziomie relacji. Dziecko musi ci ufać i mieć w Tobie oparcie. Twoją rolą jest nie tylko okazywanie zrozumienia i empatii dzieciom, ale również wdrażanie postawy przywódczej.

Dziecko, którego rodzic wchodzi w postawę pełnego miłości przywództwa – czuje się pewniej, bezpieczniej i z radością za nim podąża.

WIEM DOBRZE JAK TO JEST WALCZYĆ Z DZIECKIEM, ALE WIEM TEŻ JAK WSPANIALE JEST KIEDY DZIECI PO PROSTU Z TOBĄ WSPÓŁPRACJĄ

U Ciebie też może pojawić się współpraca

Sama jestem mamą dwójki dzieci (syn 9 lat i córka 7 lat) i wszystkie przykłady, o których mówię w nagranych lekcjach bazują na moim doświadczeniu. Ja niestety nie trafiłam na taki kurs, kiedy moje dzieci były małe, a wiem, że mógłby skrócić mi czas, który spędziłam na błądzeniu od jednej książki do drugiej i od szkolenia do szkolenia, poszukując podejścia i wskazówek, które dałyby mi poczucie, że dbam o moje dzieci i jednocześnie uwzględniam moje potrzeby i emocje.

Błądziłam zagubiona, szarpiąc się wewnętrznie pomiędzy myślami: czy ja nie krzywdzę kiedy czegoś od nich żądam a czy nie mogliby choć raz zrobić tego, o co proszę?!

Dlatego stworzyłam taki kurs dla wszystkich rodziców, którzy borykają się z wieczornymi lub porannymi dramatami czy z bałaganem w pokoju dzieci – bo wiem, że te sytuacje potrafią wytrącić nas z równowagi i spokoju na długie miesiące. Oszczędź sobie tego! Daj sobie pomóc!

Pamiętaj też, że jeśli twoje dziecko ma dziś 2, 4 albo 6 lat – to właśnie teraz tworzysz sobie podwaliny pod waszą relację na kolejne lata. Nawet jeśli dziś udaje ci się sprawić, że jest tobie posłuszne, bo znalazłaś na nie „haczyk”, to może się okazać, że za rok czy dwa – będziesz potrzebowała kolejnych trików. Chyba, że, zbudujesz z nim silną i dobrą relację!

Kurs online 5 kroków by zmienić walkę z dzieckiem we współpracę zawiera:

ten kurs to rzetelna wiedza, konkretne przykłady i osadzenie w codzienności każdego rodzica

Zobacz, jak wiele zyskasz:

Projekt bez nazwy (3)

Otrzymasz praktyczne wskazówki, jak wyjść z błędnego koła walki

Projekt bez nazwy (3)

Dowiesz się, jakie są najważniejsze zasady skutecznej współpracy i jak je wdrożyć do relacji z dzieckiem

Projekt bez nazwy (3)

Poczujesz się pewniej w roli rodzica, rozumiejąc jak ważna jest twoja przywódcza postawa 

Projekt bez nazwy (3)

Dowiesz się, co robić, gdy masz gorszy dzień i totalnie brakuje ci zasobów?

Projekt bez nazwy (3)

Usłyszysz mnóstwo przykładów i inspiracji, co robić, kiedy dziecko ci odmawia – by uwzględnić zarówno potrzeby dziecka, jak i swoje

Projekt bez nazwy (3)

Odkryjesz, jakie powody mogą stać za brakiem współpracy ze strony twojego dziecka i będziesz wiedziała co robić, aby im zapobiegać

Projekt bez nazwy (3)

Poznasz wspierające hasła, które pomogą ci zakotwiczyć nową wiedzę w codzienności – tak, by od pierwszego dnia między tobą a twoim dzieckiem pojawiła się współpraca i harmonia

Zakończ walkę i ciesz się macierzyństwem!

Dzieci są ewolucyjnie ukierunkowane na to, by podążać za swoimi opiekunami, a jeśli tego nie robią, to znaczy, że nie spełniamy określonych warunków.

Dowiedz się, jakie to warunki i zacznij je wdrażać w swojej codzienności.

99 zł

cena regularna za kurs bez bonusów 299 zł

Możesz skorzystać z oferty jeszcze przez:

zamawiając teraz

otrzymasz aż 3 bonusy

przytłoczenie3

KURS ONLINE: JAK OSWOIĆ BEZSILNOŚĆ?

Bezsilność – której nie unikniesz w macierzyństwie – nie jest taka straszna, jak się wydaje. Z tego kursu, na który składa się nagranie oraz dodatkowe materiały PDF – dowiesz się, jak przestać się bać tej emocji i jak oswoić tego „demona”. Kurs bazuje na modelu System Wewnętrznej Rodziny (IFS).

motherhood-6472380_960_720

WEBINAR: W RODZICIELSTWIE NIE CHODZI O DZIECI – W RODZICIELSTWIE CHODZI O CIEBIE

O jakości twojego rodzicielstwa nie świadczą twoje dzieci – a raczej to, w jaki sposób ty sobie z nimi radzisz. Dowiedz się o tym więcej i naucz się wdrażać w życie skuteczne strategie radzenia sobie z trudnościami twoich dzieci.

mom-1973778_960_720

WEBINAR: JAK BYĆ SOBĄ BĘDĄC MAMĄ?

W macierzyństwie łatwo jest zatracić siebie, skupiając się wyłącznie na potrzebach dziecka i odkładając siebie na półkę. Jednak nasz brak autentyczności i troski o siebie wcale nie służy dzieciom! Z tego webinaru dowiesz się, jak przywrócić lekkość do swojej codzienności.

_MG_0625rmale

Dlaczego ja?

Nazywam się Agnieszka Koluch i jestem zarówno mamą, jak i profesjonalistką – trenerką w oparciu o podejście Jespera Juula i Porozumienie bez Przemocy, NVC.

Od 8 lat pomagam mamom radzić sobie ze złością i poczuciem winy, by potrafiły budować bezpieczne więzi ze swoimi dziećmi i by uwierzyły, że są wystarczająco dobrymi mamami. Poprowadziłam setki warsztatów i szkoleń, ponad dwa tysiące rodziców skorzystało z moich usług, współpracowałam z licznymi placówkami edukacyjnymi oraz instytucjami.
 

Mogę pokazać także Tobie, jak przekuć macierzyństwo w Twoją supermoc.

Moja wiedza nie jest tylko teoretyczna; jako mama dwójki dzieci (syna 9 lat i córki 7 lat), doświadczam codziennych wyzwań macierzyństwa. Wiem, jak to jest, kiedy leżysz wyczerpana i bezsilna, a twoje szkraby płaczą i właśnie teraz cię potrzebują. Wiem, jak to jest, kiedy dzieciaki tak dają ci w kość, że krzyczysz z bezradności, żeby jakoś przetrwać codzienność. Ten obszar życia, choć początkowo wyboisty, doprowadził mnie jednak ostatecznie do lekkości i spełnienia.

Z mojego wsparcia skorzystało już ponad dwa tysiące rodziców – dołącz do nich.

Tak piszą o mnie moje klientki:

referencje z www3
referencje z www1
referencje fb2
referencje z www2
3ref
referencje fb1

Nie pozwól, aby poranne ubieranie się, sprzątanie pokoju czy wieczorne mycie zębów psuło rodzinną harmonię - zadziałaj! Przywróć naturalny porządek między dorosłymi a dziećmi.

Naucz się współpracy i przekonaj się, o ile lżejsza może być twoja codzienność z dzieckiem.

zmień walkę z dzieckiem we współpracę
Możesz skorzystać z oferty jeszcze przez:

@Wybieram relację – Agnieszka Koluch     @Polityka Prywatności     @Regulamin sklepu

Projekt strony: ulawrzosek.pl