Rodzicielski Master Mind – grupowa przestrzeń rozwoju dla mam młodszych dzieci

  • Chciałabyś dać swoim dzieciom wszystko to, co najlepsze, ale mimo przeczytania wielu rodzicielskich poradników – wciąż zastanawiasz się, czy postępujesz właściwie?
  • Nie masz pewności, czy długofalowo przyczyniasz się do szczęścia i rozwoju swoich pociech?
  • A może wiesz, że to co robisz jest niesłużące, ale nie potrafisz przestać, bo wciąż trzymają cię jakieś stare schematy?
  • A może wydaje ci się, że tylko Ty jedna borykasz się z właśnie takimi rodzicielskimi trudnościami – bo twoje koleżanki, siostry – nie opowiadają o takich problemach?

Jeśli tak jest to zapraszam Cię na Rodzicielski Master Mind.

Jest to proces grupowy, na który zapraszam maksymalnie 6 mam.

Będziemy spotykać się co tydzień przez 6 tygodni – będą to spotkania online, na platformie Zoom.

Na każdym spotkaniu będziesz mogła wnieść swoje tematy, opisać momenty, w których utykasz w swojej codzienności, podzielić się swoimi wątpliwościami. Ja będę na Wasze pytania i wątpliwości odpowiadać, dzielić się moim doświadczeniem, wyjaśniać i prowadzić Was ku lekkości i spełnieniu w rodzicielstwie.

Od 8 lat wspieram rodziców (głównie mamy) w budowaniu dobrych relacji ze sobą i z dziećmi i przyświeca mi taka misja, by mamy, z którymi pracuję naprawdę poczuły i uwierzyły, że są wystarczająco dobre. Jak napisał Jesper Juul:

„Trzeba zapomnieć o mądrościach przekazywanych w mediach, że rodzicielstwo jest najwspanialszą rzeczą na świecie, a do tego czystą radością, jeśli tylko odpowiednio się je zaplanuje.”

Rodzicielstwo to nie bułka z masłem. Ono nie jest zestawem umiejętności, tylko relacją. A na nasze relacje wpływ ma mnóstwo czynników, głównie schematy, które stworzyły się w naszej rodzinie pochodzenia. I żaden plan, ani żadna ilość miłości do naszych dzieci – nie zmieni ich ot, tak! Niestety.

Jednak możemy w naszym rodzicielstwie bardzo dużo zmienić i dodać sobie sporo lekkości – przyglądając się tym schematom, szukając wsparcia, opiekując się sobą. I ten Master Mind będzie właśnie taką przestrzenią.

DLA KOGO JEST TO PROCES:

Dla świadomych mam młodszych dzieci (0-10 lat) poszukujących przestrzeni, by wzrastać w swoim rodzicielstwie – dla siebie i dla swoich dzieci;

Dla mam, które chcą stawać się jeszcze bardziej świadome siebie, swoich schematów i tego, co służy im oraz ich dzieciom.

CO DA CI UDZIAŁ W TYM PROCESIE:

Wskazówki i rady, jak sobie radzić z codziennymi wyzwaniami rodzicielstwa;

Inspiracje o tym, jak wspierać dzieci i siebie samych w przeżywaniu trudnych emocji;

Kolejne kroki w procesie budowania przekonania o tym, że jesteś wystarczająco dobrą mamą;

Wzrost jakości twojego macierzyństwa i poziomu lekkości w twoim życiu w ogóle.

DLACZEGO PROCES GRUPOWY:

Proces grupowy ma w sobie taką moc, że nie musisz wszystkiego przerabiać sama. Koszt udziału w nim jest dużo niższy niż gdybyś miała skorzystać z 6 pojedynczych konsultacji u mnie, a jego bogactwo – dzięki udziałowi innych kobiet – jest również dużo większe. Na każdym spotkaniu poruszysz nurtujące Cię kwestie, ale także posłuchasz o tym, z czym borykają się inne mamy, a zdarzy się i tak, że dużo cenniejsze będzie dla Ciebie to, co wniesie ktoś inny lub ja dla kogoś innego.

Grupowa moc jest większa niż zsumowane moce każdej z nas osobno – zachęcam Cię gorąco do doświadczenia tego.

Obecny proces skończy się 14/12, a więc w okres przygotowań świątecznych będziesz mogła wkroczyć z większym spokojem i lekkością.

Wraz z udziałem w procesie zaproszę Cię także do grupy na Facebooku, gdzie będziesz mogła się dzielić swoimi refleksjami.

CO PISZĄ O MNIE UCZESTNICZKI MOICH WARSZTATÓW / SEMINARIÓW / KONSULTACJI:

Agnieszka to osoba z ogromną wiedzą, potrafiąca przekazać ją innym w zrozumiały sposób. Empatia i poczucie humoru Agnieszki oraz przyjazna atmosfera panująca na wszystkich wydarzeniach, które organizuje, sprzyja otwieraniu się przed nią i innymi uczestnikami. To wszystko sprawia, że czas i pieniądze przeznaczone na warsztaty i seminaria to wspaniała inwestycja. Dzięki pomocy Agnieszki czuję się pewniej w macierzyństwie, a także w relacjach z innymi dorosłymi oraz z samą sobą.
Karolina (dzięki Agnieszce lepsza) mama dwójki dzieci

Praca z Agnieszką to dla mnie +1000 do jakości macierzyństwa i życia. Podziwiam jej jasność widzenia sytuacji, niebywałą przenikliwość i zdolność dochodzenia sedna problemu w 3 pytaniach. Cenię głęboki szacunek do rodziców i dzieci połączony z odwagą do mówienia tego, co chce powiedzieć.
Victoria, mama dwóch niezwykłych chłopców

Warsztaty u Agnieszki opisałabym jako „must-have” każdego rodzica i człowieka, który dbając o siebie chce zadbać o relacje z innymi. Agnieszka stwarza niesamowite warunki i atmosferę do pracy, wspiera i przewodzi, a gdy trzeba prowokuje do myślenia i sięgania w głąb.
Ola, mama 3 dzieci

SZCZEGÓŁY MASTER MINDA:

Ten Rodzicielski Master Mind to 6 spotkań po 1,5h na platformie Zoom

Maksymalna ilość uczestniczek: 6 mam

Spotykamy się w czwartki godz.18:45 – 20:15

Terminy: wszystkie czwartki od 9/11 do 14/12

Wszystkie spotkania będą nagrywane i będziesz mogła do nich wracać przez czas trwania programu oraz miesiąc po.

Plus zaproszenie do grupy na Facebooku.

INWESTYCJA:

Koszt udziału to 499zł

Możliwa płatność w ratach – wtedy koszt to 85zł płatne przed każdym spotkaniem

ZAPISY:

Aby się zapisać wpłać odpowiednią kwotę na numer konta:
66 1050 1520 1000 0097 2493 7660
Właściciel konta: Agnieszka Koluch-Horbowicz
Możesz też zrobić przelew BLIK na nr 516-321-846
W tytule przelewu wpisz koniecznie RODZICIELSKI MASTERMIND

Po dokonaniu wpłaty – wyślij do mnie maila, a otrzymasz link do spotkań na Zoomie.