odbierz dostęp do webinaru za 0zł!

Znów nakrzyczałaś na dziecko? Zabrakło ci empatii i cierpliwości? Czujesz się beznadziejnie, bo wymusiłaś coś na dziecku? To nie czyni z ciebie złej matki!

Obejrzyj bezpłatny webinar, z którego dowiesz się, dlaczego twój krzyk czy brak cierpliwości sam w sobie nie krzywdzi twojego dziecka. O wiele bardziej destrukcyjne dla twojego macierzyństwa jest utykanie w przekonaniu, że jesteś złą matką. Poznaj strategie, które pomogą ci wyjść z tego toksycznego wzorca!

Projekt bez nazwy - 2024-03-11T144644.479

bezpłatny webinar: nie jesteś złą matką – jak poradzić sobie z wyrzutami sumienia w macierzyństwie?

Dowiedz się, jak sobie poradzić z wyrzutami sumienia w macierzyństwie

Link do webinaru otrzymasz od razu po zapisaniu się!

* wymagane

Z webinaru "Nie jesteś złą matką" dowiesz się:

Jaki wpływ na dziecko i atmosferę w rodzinie mają twoje wyrzuty sumienia?

A zdradzę ci, że mają bardzo duży! Masz poczucie winy, że spędzasz z dzieckiem za mało czasu? Czujesz się winna, bo nakrzyczałaś? Niestety – w ten sposób tylko jeszcze bardziej oddalasz się od swojego dziecka!

Więc jeśli chcesz dać mu / jej beztroskie dzieciństwo i dbać o waszą relację to przyjrzyj się swoim wyrzutom sumienia. Będzie od tego lżej i jej / jemu i tobie!

Co konkretnie możesz robić, kiedy zalewa cię poczucie winy?

Najgorsze co możesz zrobić to poprzestać na obiecywaniu sobie, że od jutra postarasz się bardziej – mieć więcej cierpliwości, empatii, mniej krzyczeć, czy więcej czasu spędzać z dzieckiem.

To niestety nie jest takie proste i silna wola niewiele tu pomoże. Bo to trochę tak, jakbyś powiedziała sobie: postanawiam, że jutro nie będę głodna. Dowiedz się, co możesz zrobić inaczej!

Jak uporczywe myśli mogą poprowadzić cię do bardziej świadomego macierzyństwa?

Twoje natrętne myśli typu: zraniłam ją/jego, ale ze mnie beznadziejna matka, jak ja mogłam tak zrobić, powinnam mieć więcej entuzjazmunie są twoim wrogiem. Mogą mieć negatywny wpływ na ciebie i twoją relację z dzieckiem, ale mają także drugie dno.

Z moimi wskazówkami odkryjesz ich pozytywną intencję i nauczysz się, jak przekuć je w drogowskaz do lekkiego macierzyństwa.

Naprawdę nie jesteś złą mamą!

Współczesny świat stawia przed matkami bardzo wysokie oczekiwania. A my – nowoczesne i świadome mamy – bierzemy je na siebie. Chętnie edukujemy się z zakresu rodzicielstwa: słuchamy webinarów i czytamy książki o tym, jak rozmawiać z dziećmi, czy jak komunikować się empatycznie. Mimo tego kondycja psychiczna dzisiejszych dzieci i młodzieży jest alarmująca, a odsetek silnie wypalonych rodziców jest w naszym kraju bardzo wysoki (według badań z 2022 roku).

Dlatego to szkolenie nie będzie kolejnym poradnikiem o tym, jaką mamą powinnaś być dla swojego dziecka. Wręcz przeciwnie! Dowiesz się z niego, jakie punkty możesz wykreślić ze swojej listy zadań dobrej mamy. Nie będę ci mówić, co więcej musisz robić, aby twoje dziecko miało szczęśliwe dzieciństwo, a raczej pokażę ci, gdzie jest granica bycia wystarczającą!

Być może dziś wyrzuty sumienia są dla ciebie, jak krwawiąca rana – co rusz przypominająca tobie o tym, gdzie jeszcze mogłabyś się poprawić, w jakich jeszcze obszarach rodzicielstwa mogłabyś być lepsza. Zatrzymaj tą spiralę! I wykorzystaj te uporczywe myśli jako zwrotnicę kierującą Twoje macierzyństwo na tory lekkości i spełnienia.

Naprawdę nie jesteś złą matką – posłuchaj szkolenia i poczuj to całą sobą!

_MG_0625rmale

Nazywam się Agnieszka Koluch

Od 8 lat pomagam mamom radzić sobie ze złością i poczuciem winy, by potrafiły budować bezpieczne więzi ze swoimi dziećmi i by głęboko uwierzyły, że są wystarczająco dobrymi mamami.

Jestem certyfikowaną trenerką Familylab – organizacji promującej podejście Jespera Juula. Od 2015 roku poprowadziłam setki warsztatów i szkoleń, ponad dwa tysiące rodziców skorzystało z moich usług, współpracowałam z licznymi placówkami edukacyjnymi oraz instytucjami.

Moja wiedza nie jest tylko teoretyczna; jako mama dwójki dzieci (syna 9 lat i córki 6 lat), doświadczam codziennych wyzwań macierzyństwa. Wiem, jak to jest, kiedy leżysz wyczerpana i bezsilna, a twoje szkraby płaczą i właśnie teraz cię potrzebują. Wiem, jak to jest, kiedy dzieciaki tak dają ci w kość, że krzyczysz z bezradności, żeby jakoś przetrwać codzienność. Ten obszar życia, choć początkowo wyboisty, doprowadził mnie jednak ostatecznie do lekkości i spełnienia.

Chętnie pokażę i Tobie, jak przekuć macierzyństwo w Twoją supermoc.

z mojego wsparcia skorzystało już ponad dwa tysiące rodziców

Tak mówi o mnie jedna z moich klientek:

Tylko jeden krok dzieli cię od uwolnienia się od wyrzutów sumienia

Obejrzyj webinar „Nie jesteś złą matką – jak poradzić sobie z wyrzutami sumienia w macierzyństwie?” i skieruj swoje rodzicielstwo na tory lekkości.

Projekt bez nazwy - 2024-03-11T144644.479

Wybieram Relację – Polityka Prywatności

Projekt strony: ulawrzosek.pl
Ten szablon strony kupisz na szablony.ulawrzosek.pl

Icons „diamond” made by Freepik from www.flaticon.com’